Pływackie Mistrzostwa Staszowa woj.Świętokrzyskie

W weekend 26-27.09.2020 Zawodnicy UKS Piątki będą rywalizować w Pływackich Mistrzostwach w Staszowie. Na start zgłoszono ponad 320 zawodników, których zgodnie z przepisami GIS podzielono na dwa bloki startowe. Życzymy udanej rywalizacji
W niedzielę zawodnicy UKS PIĄTKA

startowali w V Ogólnopolskich Mistrzostwach Staszowa, w których wzięło udział 302 zawodników z 23 klubów z Polski

Wychowankowie trenera Tomasza Kotusa wywalczyli 6 (0-2-4) medali i wiele miejsc w ścisłej czołówce
Srebrne medale wywalczyła Natalia Głogowska w konkurencji 100m stylem motylkowym i 200m stylem grzbietowym
Brązowe medale wywalczyły Natalia Wawrzyniak w konkurencji 100m i 200m stylem grzbietowym, Wiktoria Borowska w konkurencji 100m i 200m stylem dowolnym
4 miejsca wywalczyły:Kamila Naji 100m stylem motylkowym
5 miejsca wywalczyły:Gabriela Ziaja 100m stylem grzbietowym oraz Matylda Kuchcińska 100m stylem klasycznym
6 miejsca wywalczyły:Kamila Naji 100m stylem klasycznym i Zofia Kowalczyk 200m stylem grzbietowym