Halowe Mistrzostwa Polski w dwuboju

ZŁOTO I BRĄZ HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W DWUBOJU JUNIORÓW U14 I MODZIKÓW U12
Fantastycznie spisały się podopieczne trenera Roberta Bujnowicza podczas Halowych Mistrzostw Polski w dwuboju U14. KARINA ŁYSAKOWSKA ZOSTAŁ MISTRZYNIĄ POLSKI, A BRĄZOWY MEDAL WYWALCZYŁA ANTONINA SULAK

W ślad za starszymi zawodniczkami podążają młodsi reprezentanci UKS Piątki Konstantynów Łódzki. Do Mistrzostw Polski w dwuboju U13 zakwalifikowało się 31 podopiecznych trenerów Roberta Żołądka, Przemysława Fisiaka, Sylwestra Karpisza i Tomasza Kotusa. W kat OPEN Głogowska Natalia uplasowała się na IX m-cu. W czołowej 10 poszczególnych kategoriiKonstantynowianie zajmowali miejsca:

Rocznik 2012:
1. Laura Grudzińska

2. Hania Sztaudynder
4. Maria Kotus
6. Julia Dębska
7. Apolonia Koszańska
9. Wojtek Głowacki
10. Patryk Tomczyk
Rocznik 2011:
4. Nikodem Nowak
5. Bartłomiej Dudziński
7. Piotr Grabowski
Rocznik 2010
8. Maria Peiko

8. Franek Sztaudynger
Rocznik 2009:
6. Zosia Kowalczyk
Rocznik 2008:
7. Natalia Głogowska
9. Natalia Wawrzyniak
Wyniki dwubojowe są w rozszerzeniu

Zalacznik COVID-19.pdf (pentathlon.org.pl)

Program minutowy zawodów w Spale #mce_temp_url#