Puchar Polski Juniorów Młodszych w Konstantynowie Ł

10-11.04.2021 w Konstantynowie Łódzkim na obiektach CSiR oraz SP 2 odbył się Puchar Polski w trójboju i dwuboju juniorów młodszych pod Patronatem Starosty Pabianickiego Krzysztofa Habury i Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Roberta Jakubowskiego. W rywalizacji udział brało blisko 180 zawodników z 21 klubów. W klasyfikacji drużynowej UKS Piątka Konstantynów Łódzki zajęła V miejsce. W startach indywidualnych najlepiej podczas II edycji Gran Prix Juniorów młodszych, spisała się podopieczna trenera Roberta Bujnowicza Antonina Sulak, która zajęła X m-ce w trójboju. Również X m-ce zajęła Maja Grabowska w dwuboju U12. Impreza sportowa w Konstantynowie okazała się rekordowa, ponieważ na start konkurencji strzeleckiej zgłosiło sie najwięcej zawodników w historii rozgrywania Pucharu Polski w trójboju. Od dzisiaj rekord wynosi 102 uczestników 57 zawodników w konkursie oraz 45 uczestników PK. Podczas zawodów z rąk p. Anny Bajan Prezes Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego, wyróżnienie otrzymali dyrektor CSiR p. Cezary Petrus w podziękowaniu za wspieranie pięcioboju w trudnych okresie pandemii oraz dyrektor SP 2 p. Mirosława Marszałek w podziękowaniu za odważny krok i krzewienie pięcioboju nowoczesnego wśród młodzieży szkolnej. Warto w tym momencie wspomnieć, że dzięki zgodzie urzędu miejskiego na czele z Burmistrzem Konstanynowa Łódzkiego, pani dyrektor Sp2 tworzy klasę sportową o profilu wielobojowym. Działanie klasy jest jednym z głownych celów programu pt „Wielowymiarowy Rozwój Człowieka”, który będzie wdrażany w precesie wieloletniej strategii rozwoju Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bolesława Ścibiorka w Konstantynowie Łódzkim.

GRATULAJCE!!!
Wyniki w rozszerzeniu
Zadanie zostało zorganizowane dzięki pomocy Starostwa Pabinickiego oraz Gminy Konstantynów Łódzki

klasyfikacja klubowa