OMDO/Memoriał Zbigniewa Majewskiego

W ostatni grudniowy weekend przed świetami, dzielnie poczynają sobie zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki na arenach ogólnopolskich.

Podopieczni trenera Roberta Żołądka Petera Patrycja i Piechota Bartłomiej jako 16latkowie biorą udział w Memoriale Zbigniewa Majewskiego w pięcioboju nowczesnym. Zawody w Dorznkowie są najbardziej znanymi zawodami pięciobojowymi w Europie rozgrywanymi w hali.
Trzymamy kciuki!!!
Pływacy z rocznika 2007 rywalizowali w stolicy w ogólnopolskim mitingu Od Młodzika Do Olimpijczyka. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza zdobyli dwa krażki (2-0-0). Dwukrotnie niepokonana okazała się Amelia Kaczmarek na 100 dowolnym i 100 motylkowym. W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę rocznika 2007 Amelia zajęła II m-ce. Tuż za podium na wysokim IV-tym m-cu na 100 grzbietem dopłynął Oskar Nuszczyński. Dwukrotnie w czołowej dziesiątce ukończyła Julia Ber VII m-ce na 100 dow i IX m-ce na 200zm oraz Filip Figiel VIII m-ce 200 zm i IX m-ce 100 dow.
Gratulajce !!!
Wyniki w rozszerzeniu

Wyniki OMDO