II runda Ligii dzieci i Młodzików

20.05.2021 w Opocznie zostanie rozegrana druga runda Ligii pływackiej. Na start zostało zgłoszonych 28 konstantynowian w barwach UKS Piątki. Trzymamy kcuki za podopiecznych trenerów Robera Żołądka, Przemysława Fisiaka, Sylwestra Karpisza i Tomasza Kotusa z roczników 2008-2010

Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci UKS Piątki Konstantynów Łódzki w II rundzie Ligii pływackiej. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka, Przemysława Fisiaka, Sylwestra Karpisza, Tomasza Kotusa wywalczyli 4 (1-1-2) medale. Złoty zdobyła Matylda Kuchcińska w konkurencji 100m klasycznym, srebrny wywalczyła sztafeta 4×50 dowolnym r 2010 w składzie: Maja Grabowska, Maria Peiko, Katarzyna Płaczek, Dagmare Przyrowska. Brązowe krążki otrzymała Maria Peiko za start na dystansie 50m grzbietem oraz sztafeta 4×50 dow r 2008 w składzie: Ciszyk Hanna, Naji Kamila, Borowska Wiktoria, Głogowska Natalia.
Tuż za podium sklasyfikowani zostali: Natalia Głogowska dwukrotnie IV m-ce na 50m grzb i 200m zm, Bednarczyk Tymoteusz IV m-ce 200m zm i V m-ce 200m dow, Dagmara Przyrowska IV m-ce 50m grzb, Franciszek Sztaudynger V m-ce 100m klas, Kamila Naji V m-ce 100m klas, Wiktoria Borowska VI m-ce 200m dow, Aleksander Luniak V m-ce 50m grzb i VI m-ce 100m klas, Krata Marcel VI m-ce 50m grzb,
GRATULACJE!!!

W rozszerzeniu LINK do zawodów WYNIKI I TRANSMISJA
W rozszerzeniu link do transmisji z MISTRZOSTW EUROPY W PŁYWANIU – Uczmy się od najlepszych:) i dopingujmy Naszych