Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego

PUCHAR DRUŻYNOWY i 16 MEDALI to osiągnięcie zawodników UKS Piątki Konstantynów Łódzki z rocznika 2011 i 2012 w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego Roberta Jakubowskiego. Drużynowy sukces odniosła ekipa dzieciaków z rocznika 2012, zwyciężyła w rywalizacji klubowej. Zawodnicy z r2011 w klasyfikacji drużynowej zajęli II m-ce.
Indywidualne osiągnięcia przedstawiają się następująco:
Złote medale zobyli: Bartłomiej Dudziński na 100 dow, Kotus Maria 25 klas, Grudzińska Laura na 50m grzb oraz sztafeta chłopców r2011 4x50m dow w składzie: Jóźwiak Mikołaj, Markiewicz Wojciech, Grabowski Piotr, Dudziński Bartłomiej
Srebrne medale wywalczyli: Grudzińska Laura 50m dow, Kotus Maria 50m grzb, Bartłomiej Dudziński 100m grzb, Markiewicz Wojciech 50m mot, sztafeta dziewcząt 4×50 r 2012 w składzie: Koszańska Apolina, Grzudzińska Laura, Głowacka Anna, Kotus Maria oraz sztafeta chłopców 4×50 dow z r2012 w składzie: Kwaśniak Maciej, Lewandowski Norbert, Głowacki Wojciech, Wojtysiak Franciszek
Brązowe krążki otrzymali: Kwaśniak Maciej 25m mot, Dębska Julia 25m klas, Nowak Nikodem 50m klas, Ambroż Maja 50m klas, Wojtysiak Franciszek 50m grzb, sztafeta chłopców 4x50m dow r2012 w składzie: Płaczek Mikołaj, Mroczek Ksawery, Krajewski Jan, Chmielewski Antoni
CSiR w Konstantynowie Łódzkim, będzie gościć najmłodszych adeptów pływania. Wojewódzkie drużynowe zawody o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego p.Roberta Jakubowskiego, zostaną rozegrane dla dzieci klas II oraz dla dzieci klas III w czwartek 27.05.2021. Najmłodsi pływacy z rocznika 2012, będą po raz pierwszy w karierze rywalizować w zawodach drużynowych, dla zawodników z r 2011 będzie to ostatni sprawdzian przed ogólnopolskim sprawdzianem wszechstronności stylowej dzieci 10letnich (10.06.2021 Opoczno).
Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Roberta Żołądka, Przemysława Fisiaka, Sywestra Karpisza i Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu Wyniki i listy
Przy organizacji zawodów pomagali wolontariusze w ramach akcji Programu Klub 2021