Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików

W Opocznie 10.06.2021 zawodnicy rocznika 2009 zmierzą się w Miedzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12letnich. Młodsze roczniki 2010 i 2011 również w Opocznie będą rywalizowały w Drużynowym Wieloboju Stylowym. Zawody pływackie dla roczników w/w są rozgrywane w każdym województwie i noszą znamiona korespondencyjnych mistrzostw dzieci i młodzików. Każdy z uczestników może startować w ściśle określonych konkurencjach, a najważniejszą klasyfikację stanowią pkt FINA, czyli pkt wielobojewe za osiągnięty WYNIK konkurencji (czyli CZAS, a nie za miejsce) podczas zawodów. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Przemysława Fisiaka, Ronerta Żołądka, Sylwestra Karpisza, Tomasza Kotusa

Brawo 10, 11 i 12latkowie!!!
Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Piątki Konstantynów Łódzki w Druzynowym wieloboju pływackim oraz Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 letnich. W kat 10, 11 latków UKS Piątka wywalczyła II m-ce w klasyfikacji zespołowej, w kat 12 latków zajeliśmy IV m-ce spośród 11 ekip województwa. Najwyższe miejsca zdobywali: dwukrotnie I m-ce zajęła Matylda Kuchcińska na 100 i 200m klas, dwukrotnie II m-ce Bartłomiej Dudziński 50 grz i 100zm, dwukrotnie brąz zdobyła sztafeta 4×50 dow i 4×50 zm, dziewczat 11latek w składzie: Przyrowska Dagmara, Peiko Maria, Ciszyk Iga, Płaczek Katarzyna oraz III m-ce wywalczyła  Maja Ambroż w konkurencji 50klas. W czołowej szóstce, nagradzanej dyplomem uplasowali się: Maria Peiko IV mce 200 klas i 100 grzb, VI mce, Dagmara Przyrowska V m-ce 100 grzb, Dudziński Bartłomiej V m-ce 50dow, Bednarczyk Tymoteusz VI m-ce 100 dow, 200 zm, 50 mot, sztafeta 4x50dow i 4x50zm w składzie: Filiński Bartosz, Tymoteusz Bednarczyk, Leśniewski Oliwier, Sztaudynger Franciszek, Krata Marcel zajął IV m-ce 100 mot i VI m-ce 100 dow, Luniak Aleksander V m-ce 200 grzb i 100 grzb, Kowalczyk Zofia V m-ce 100 grzb
GRATUALCJE!!!

W rozszerzeniu link do list startowych i Wyników na żywo z zawodów
Być może będzie dostępny link do transmisji z zawodów

Wyniki i listy

Link do transmisji