III runda Ligi Młodzików

W Opocznie 24.06.2021 odbędą się zawody pływackie dla dzieci z roczników 2008-2010. Będzie to III runda Ligi młodzików. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Robert Żołądka, Przemysława Fisiaka, Sylwestra Karpisza, Tomasza Kotusa

Ostatnia runda przyniosła wiele korzystnych rezultatów zawodnikom Piątki Konstantynów Łódzki
Zdobyliśmy sześć medali brązowych. Na podium stawali Natalia Głogowska na 100 motylkowym oraz Dagmara Przyrowska na 100 grzbietem. Pozostałe krążki były dziełem drużyn sztafetowych. W kat 11latek, III m-ce na 4×50 zm uzyskały: Dagmara Przyrowska, Głogowska Maja, Peiko Maria, Płaczek Katarzyna. W kat 13latek, III m-ce wywalczyły: Natalia Wawrzyniak, Hanna Ciszyk, Kamila Naji, Wiktoria Borowska. Miłym zaskoczeniem był brąz sztafety chłopców w kat 11lat w składzie: Olszewski Jakub, Sztaudynger Franciszek, Śmigielski Albert, Bednarczyk Tytmoteusz. Ostatnie podium wywalczyła sztafeta OPEN 6×50 klasycznym w składzie: Ciszyk Hanna, Naji Kamila, Kuchcińska Matylda, Wawrzyniak Amelia, Peiko Maria, Przyrowska Dagmara
Wyskoie miejsca w klasyfikacji najlepszych zawodników wojewódzkiej ligii zajmowali: Dagmara Przyrowska VII, Peiko Maria VIII w kat 11lat, Głogowska Natalia VIII i Wawrzyniak Natalia X m-ce w kat 13latek. Wśród chłopców Sztaudynger Franciszyk zajął VI m-ce, Tymoteusz Bednarczyk został sklasyfikowany na VII-ej pozycji w kat 11latków. Marcel Krata był X-ty w kat 12latków
GRATULACJE!!!
W rozszerzeniu link do bezpośrednich wyników i do transmisji