III m-ce w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików

12 drużyn województwa łódzkiego rywalizowało w Mistrzostwach Młodzików 12-13letnich. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Piątka z rocznika 2010 Podopieczni Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa w najważniejszej klasyfikacji drużynowej uplasowali się na III miejscu w województwie łódzkim. Indywidualnie pozycje medalowe zajmowali Leśniewski Oliwier dwukrotnie srebrny na 100 i 200 klasycznym oraz Peiko Maria dwukrotnie „brązowa” na 100 dowolnym oraz 100 grzbietowym. Punkty dla zespołu z Konstantynowa Łódzkiego zdobywali, oprócz w/w: Bednarczyk Tymoteusz, Przyrowska Dagmara, Sztaudynger Franciszek, Płaczek Katarzyna, Głogowska Maja, Ciszyk Iga, Sołtysiak Igor, Iskra Wiktor, Olszewski Jakub. Gratulacje!!!

Wyniki na żywo