Puchar Polski juniorów młodszych

W ostatni kwietniowy weekend 22-24.04 konstantynowscy wieloboiści rywalizowali w trzeciej edycji Gran Prix Polski juniorów młodszych 12-15letnich w trójboju i dwuboju nowoczesnym. We Władysławowie na obiektach COS-u do rywalizacji przystąpiło ponad 200 zawodników z 23 klubów. Spośród podopiecznych trenerów Roberta Żołądka, Roberta Bujnowicz, Tomasza Kotusa najlepiej spisali się Maria Peiko VII miejsce w dwuboju dziewcząt oraz Marcel Krata VIII miejsce w dwuboju chłopców. Najlepszą trójboistką okazała się Julia Ber XI-ta pozycja. Na wyróżnienie zasługuje wynik strzelania Hanny Ciszyk 400pkt, tym samym Hania awansowała do wąskiego grona zawodników z Konstantynowa, która uzyskała 400pkt podczas strzelania precyzyjnego. Brawo i Gratulacje!!!

Zawody zostały dofinansowane ze środków starostwa powiatu pabianickiego

WYNIKI DWUBÓJ

Wyniki trójbój