Mistrzostwa Polski U19 w czwórboju Drzonków 3-5.06.22

Zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki brali udział w Mistrzostwach Polski w czwórboju nowoczesnym 3-5.062022 w Drzonkowie. Rodzime Mistrzostwa Polski miały charakter otwarty i pod szyldem POLISH OPEN CHAMPIONSHIP U19 i U24 gościły zawodników z Estonii, Węgier, Litwy, Czech. Poziom juniorski był bardzo wysoki. Troje podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa w startach indywidualnych, rywalizowało w sobotę od 7.00 rano do 22.00. Najlepiej spisała się szesnastoletnia Antonina Sulak zajmując XVIII-tą lokatę w klasyfikacji czwórbojowej. Nasi reprezentanci po dwóch konkurencjach, szermierce i pływaniu zajmowali miejsce w drugiej dziesiątce Szymon 14, Bartłomiej 18, niestety kontuzje w czasie Laser -run zepchnęły Konstantynowian do czwartej dziesiątki. Mimo zabiegów rehabilitacyjnych nie udało się wystartować w sztafecie mix rozgrywanej w niedzielę. Trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnych edycjach

Zawody były dofinansowane ze środków Starostwa Powiatu Pabianickiego