V m-ce klubowo na Olimpiadzie Młodzieży

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży wraca po pandemii. Od 5-7 lipca, Kraków stanie się stolicą polskiego pięcioboju, a sportowy spektakl odbędzie się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego. Przed nami dwa dni rywalizacji, do której przystąpią najlepsi dwuboiści i trójboiści. O kwalifikację do startu w zawodach walczyli przez cały sezon, podczas kolejnych edycji Pucharu Polski. W reprezentacji woj. łódzkiego wystartowało 13 zawodników UKS Piątki Konstantynów Łódzki. Z czego 12 zdobyło pkt SSM. Najwyższe pozycje zajmowali: V m-ce Maria Peiko dwubój U14, X m-ce Julia Ber trójbój U 16, XI m-ce Hanna Ciszyk trójbój U16, XII m-ce Kamila Naji trójbój U16, XIII m-ce Marcel Krata dwubój U 14, XIV m-ce Filip Figiel trójbój U 16. W wyścigach sztafetowych, najwyższe miejsce osiągnęli chłopcy w dwuboju U14, w składzie Marcel Krata i Oliwier Leśniewski uplasowali się na V-ej pozycji. Dziewczęta w dwuboju U 14 w składzie Maja Głogowska i Maria Peiko zajęły VI m-ce. W trójboju Julia Ber i Filip Figiel zajęli X m-ce

Gratulacje!!!

Wyniki U 14 

Wyniki U 16 trójbój