Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022

W sobotę, 24.09.2022 blisko 50 delegowanych zawodników, rozpocznie sezon sportowy 2022/2023. W Częstochowie odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w dwuboju dla roczników 2011 i młodsi. Każdy z uczestników będzie rywalizował na dystansie 50m w wodzie i 600m biegu. Szczegóły w rozszerzeniu

Wyjazd o godz. 6.15 planowany powrót ok 18.30

LINK do COVID – OBOWIĄZKOWY!!! dokument do pogrania i wypełnienia dla uczestników zawodów – należy dostarczyć trenerom

Należy zwrócić uwagę na pogodę w dniu startu i odpowiednio przygotować dziecko. Każdy posiada własny prowiant i wodę. Warto posiadać dwa oddzielne worki. Pierwszy z niezbędnikiem na pływanie (kostium czepek ręcznik klapki okularki) oraz drugi z niezbędnikiem na bieg (BUTY DO BIEGANIA, koszulka – starsi z nazwiskiem:), krótkie spodenki lub długie spodnie) ciepła bluza z Kapturem. Jeśli pogoda będzie deszczowa to odpowiednia kurtka z pewnością się przyda