Bartosz Skóra sportowcem roku w Powiecie Pabianickim

Starostwo Powiatowe w Pabianicach w dniu 6.12.2022, podczas Powiatowej gali Sportu podsumowało sezon sportowy 2021/2022. Tytułem ZAWODNIKA ROKU 2022 wyróżniono wychowanka UKS Piątki Konstantynów Łódzki BARTOSZA SKÓRĘ. Odbierając gratulacje wraz ze statuetką dla Najlepszego sportowca w powiecie z rąk Starosty Pabianickiego p.Krzysztofa Habury oraz wicestarosty Gabrieli Wenne-Błażyńskiej, życzono Bartoszowi powodzenia w realizacji celu „PARYŻ 2024”. Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe w minionym sezonie otrzymali: Antonina Sulak, Maria Peiko, Natalia Głogowska, Maja Głogowska
Miło nam poinformować, że tytuł TRENERA ROKU 2022 w Powiecie Pabianickim z rąk Starosty Krzysztofa Habury i Łukasz Stencel otrzymał trener UKS Piątka Konstantynów Łódzki TOMASZ KOTUS Wśród wyróżnionych trenerów znaleźli się: Robert Żołądek i Robert Bujnowicz
GRATULUJEMY!!!