Pierwszaki po raz pierwszy

Od wielu lat najmłodsi adepci pływania rozpoczynają swoją karierę wojewódzką w SP 149 Łódź. W 2023 na starcie pojawili się zawodnicy z rocznika 2015. Reprezentanci Konstantynowa Łódzkiego prowadzeni przez trener Annę Pogocką zdobyli 6 medali (1-3-2). Złoty krążek wywalczył Adam Przyrowski w konkurencji 25m grzbietem. Srebrne medale zdobyli: dwukrotnie Marcel Rygielski na 25m grzbietem i 25m dowolnym oraz sztafeta 8x25m w składzie Machałowski Michał, Fabiszewski Bartosz, Szadkowska Jagoda, Cieślak Nikola, Zdonek Julia, Owczarek Lena, Przyrowski Adam, Rygielski Marcel. Brązowy krążek otrzymali: Bartosz Fabiszewski na 25m grzbietem i Adam Przyrowski na 25m dowolnym. W klasyfikacji o Puchar dyrektora SP 149 Łódź, drużyna UKS Piątki zdobyła w klasyfikacji III miejsce. Oprócz wyżej wymienionych ekipę z „kanzasu” uzupełnili: Kornelia Płotecka, Blanka Nowak, Kalina Kuleszka, Radomir Rydz. Brawo dla wszystkich reprezentantów Konstantynowa za ambitną postawę, każdy zrealizował założenia w postaci dwóch startów indywidualnych. GRATULACJE !!!!

Wyniki do pobrania