AKTYWNY KANZAS Ogólnopolskie zawody dwubojowe

(WYNIKI W ROZSZERZENIU-kliknij tytuł). Blisko 140 zawodników rywalizowało na obiektach CSiR w Konstantynowie Łódzki w zawodach dwubojowych 5 maja. Imprezę sportową objął patronatem Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego p.Robert Jakubowski. W rywalizacji Aktywnego Kanzasu udział brały trzy konstantynowskie szkoły SP1 SP2 i SP5. W klasyfikacji klubowej na liście startowej pojawili się zawodnicy UKS Atut Częstochowa, CKP Pirania Częstochowa, SP 36 Częstochowa, Wiking Radomsko, Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstantynowie Łódzkim, Szkoła Pływania Robert oraz gospodarze UKS Piątka.

Wyniki do pobrania

Na pierwszym miejscu podium sklasyfikowani zostali: Grudzińska Laura w kat 11lat, Markiewicz Wiktoria w kat 10lat, Kotus Katarzyna w kat 9lat, Owczarek Lena w kat 8lat, Owczarek Kacper w kat 10lat, Łuczak Stanisław w kat 9lat

Na drugim miejscu sklasyfikowani zostali: Nowak Blanka w kat 8lat, Koszańska Helena 9lat, Nowak Jagoda 10lat, Kotus Maria w kat 11lat, Filipiak Aleksander w kat 10lat, Rygielski Marcel w kat 8lat,

Brązowe medale wywalczyli: Sztaudynger Hanna w kat 11lat, Plewińska Maja w kat 10lat, Ber Lena w kat 9lat, Cieślak Nikola w kat 8lat, Głowacki Wojciech w kat 11, Plewiński Bartosz w kat 10lat, Grudziński Tyberiusz w kat 9lat,