Zawody pływackie o Puchar Dyrektora SP 184 Łódź

8 klubów z woj łódzkiego, w kategorii 8latków, rywalizowało w zawodach pływackich o Puchar Dyr. Sp184. Drużyna UKS Piątki Konstantynów Łódzki zajęła III miejsce. Dla blisko połowy ekipy z Kanzasu były to pierwsze zawody o randze wojewódzkiej w karierze. Każdy uczestnik sprawdził się w rywalizacji na 25m dowolnym oraz 25m grzbietem, zdobywając punktu do klasyfikacji klubowej. Nie zabrakło również wyścigu sztafetowego, w którym UKS Piątka wywalczyła medal brązowy w składzie: Linda Grzelczak, Jagoda Szatkowska, Adam Przyrowski, Marcel Rygielski. Ponad to w czołowej 10 zawody ukończyli: Adam Przyrowski IV m-ce 25 grzb i V m-ce 25 dow, Linda Grzelczak IV m-ce 25 grzb VI m-ce 25 dow, Marcel Rygielski VI m-ce 25 grzb i VII m-ce 25 dow, Bartosz Fabiszewski VII m-ce 25 grzb, Jagoda Szatkowska VIII m-ce 25 dow, Julia Zdonek dwukrotnie X-ta na 25dow i 25 grzb. Gratulacje !!!

Wyniki

Klasyfikacja drużynowa