Zwycięstwo Bartka w Finale Arena Grand Prix Polski w Pływaniu

Od 2 do 4 czerwca w Łodzi odbył się Finał Grand Prix w Pływaniu. Jednocześnie była to ostatnia możliwość sprawdzenia się w sezonie 2022/2023, a przede wszystkim była to ostatnia możliwość uzyskania minimum na europejskie pływalnie. Mimo najlepszego wyniku w sezonie i zwycięstwa w finale Pucharu Polski Bartkowi zabrakło kilka setnych sekundy do wyrobienia minimum na Mistrzostwa Europy. Jego młodszy kolega Szymon Iskra również spisał się najlepiej w sezonie trzykrotnie kwalifikując się do finałów, ostatecznie dopływając na IV mcu 200 klas, VI mcu 100 klas VII mcu 50 klas. Podopieczna trenera Roberta Bujnowicza Antonina Sulak wywalczyła V mce 400zm, VIII mc 200 zm XIII  mc 200 klas. Brawo dla Konstantynowian

Wyniki i listy i link do transmisji