Grand Prix Polski w wieloboju 8 medali

8 medali (2-3-3) UKS Piątka w Pasymiu
W ostatni weekend zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki rywalizowali w Pucharze Polski w Pięcioboju Nowoczesnym Juniorów Młodszych oraz w Penta Day (roczniki 2012-2015) w Pasymiu
Rewelacyjnie spisał się Marcel Krata, który w Pucharze Polski w Trójboju (strzelanie, pływanie 200m, bieganie 2km) po bardzo dobrym pływaniu i bieganiu oraz świetnym strzelaniu wywalczył 2 miejsce – najwyższe w karierze
Wśród dziewcząt w trójboju 7 miejsce wywalczyła Maja Głogowska a 9 miejsce Iga Ciszyk
W Pucharze Polski w Dwuboju (pływanie 100m, bieganie 1km) bardzo wysokie 5 miejsce wywalczyła Maja Ambroż, a 8 miejsce po świetnym biegu uzyskała Helena Luniak. W klasyfikacji klubowej I Pucharu Polski, UKS Piątka Konstantynów Łódzki wywalczyła bardzo wysokie 4 miejsce na 17 startujących klubów z Polski
W Penta Day (zawody dwubojowe: 50m pływanie, 600m bieganie) świetnie spisali się młodsi zawodnicy PIĄTKI:
Rocznik 2014:
🥇Katarzyna Kotus 💥
🥈Lena Ber💥
🥉Hanna Tomecka 💥
🥉Stanisław Łuczak 💥
4. Lena Stępień 💥
Rocznik 2013:
🥈Kacper Smyka 💥
5. Wiktoria Markiewicz 💥
6. Maja Plewińska 💥
6. Paweł Cybulski 💥
7. Jagoda Nowak 💥
8. Inga Marciniak 💥
8. Aleksander Filipiak 💥
10. Bartosz Plewiński 💥
Rocznik 2012:
4. Jakub Lisiecki 💥
Gratulujemy👏