Mistrzostwa Klas III

W Piotrkowie w miniony weekend odbyła się II runda Mistrzostw Województwa Łódzkiego klas III-ch. 192 zawodników z 13 ekip rywalizowało ze sobą w czterech konkurencjach. Podopieczni Tomasza Kotusa z rocznika 98 byli wspierani przez najwytrwalszych kibiców, których liczba równała się liczebności grupy. Trybuny opanowaliśmy:). Na arenie była sportowa rywalizacja, rekord życiowy, zadowolenie po wyścigach czyli najistotniejsze cechy sportu dzieci i młodzieży. Drużynowo w II rundzie uplasowaliśmy się na VII pozycji. Po dwóch rundach w województwie zajmujemy VIII lokatę. Oto jak punktowali zawodnicy UKS Piątka:

  • Madajska Ewa zajęła III m-ce na 50 dowolnym oraz IX m-ce 50 motylkowym
  • Krawczyk Żaneta zajęła V m-ce na 50 grzbietowym
  • Sobczak Kamila zajęła VII m-ce na 50 klasycznym
  • Sztafeta dziewcząt w składzie:Krawczyk Żaneta, Twardowska Agata, Madajska Ewa, Dubnicak Ola zajęły VII m-ce na 4×50 dowolnym
  • Jędrzejczyk Filip zajął IX m-ce na 50 motylkowym

Gratulacje!!! Wyniki