Liga Młodzików

18.03. na basenie SP149 rozegrano Ligę Młodzików z udziałem roczników 95-96. Liczną kadrę Piątki w I rundzie do miażdżącego zwycięstwa spośród 14 drużyn województwa poprowadzili trenerzy Wędrychowicz Mariusz i Bujnowicz Robert. W indywidualnej klasyfikacji punktowej wśród 12latków II miejsce zajmuje BAKIES GABRYSIA, a III miejsce PIOTR KOZIAK. Natomiast w 13latkach II lokatę zajmuje BURSKA JUSTYNA, a na V miejscu sklasyfikowany jest DERFLA MARCIN. Nie było konkurencji, w której w czołowej dziesiątce nie znalazł się reprezentant konstantynowskiego klubu. W pierwszej rundzie Ligi Młodzików najlepiej spisali się:

• Sztafeta Kobiet w składzie Bakies Gabrysia, Burska Justyna, Cichecka Ola, Marcinika Paula zajęły I m-ce na dystansie 4×100 dowolnym
  • Burska Justyna zajęła II m-ce na 400 dowlonym i III m-ce na 100 dowolnym
  • Marciniak Paula zajęła II m-ce na 100 grzbietowym i III m-ce na 50 motylkowym
  • Tosik Szymon zajął II m-ce na 200 klasycznym
  • Bakies Gabrysia r96 zajęła III m-ce na 100 zm i IV m-ce na 400 dowolnym
  • Derfla Marcin zajął III m-ce na 100 grzbietem i V m-ce na 400 dowolnym
  • Sztafeta Mężczyzn w składzie Stępień Daniel, Koziak Piotr, Tosik Szymon, Adrianowski Kamil zajęła III m-ce na 4×100 dowolnym
  • Stępień Daniel r96 zajął IV m-ce 100 grzbietem
  • Tosik Jakub zajął IV m-ce na 200 klasycznym