II runda Ligii Dzieci 97

Dziś na arenie Startu Łódź odbyły się kolejne zawody z cyklu Ligii Dzieci rocznika 97 województwa łódzkiego. Drugą rundę podopieczni Tomasza Kotusa zakończyli na dobrym czwartym miejscu, a w klasyfikacji drużynowej po dwóch spotkaniach zajmują drugą lokatę. Dziewczętą Marciniak Żaneta, Wojtaszek Oliwia, Nowak Ewelina, Krawczyk Patrycja w tabeli indywidualnych osiągnięć zajmują miejsca w pierwszej dziesiątce. Do pierwszej dziesiątki na siódmą pozycję wskoczył Pawłowski Kamil. Oto jak zaprezentowali sie zawodnicy Piątki w poszczególnych konkurencjach:

  • Wojtaszek Oliwia II miejsce 50 motylkiem, VI miejsce 100 zmiennym
  • Nowak Ewelina III miejsce 200 grzbietem, IV miejsce 100 zmiennym
  • Sztafeta Dziewcząt: Krawczyk Patrycja, Marciniak Żaneta, Nowak Ewelina, Stępień Natalia zajęła III miejsce 4×50 zmiennym
  • Pawłowski Kamil IV miejsce 100 dowolnym, VI miejsce 100 klasycznym
  • Krawczyk Patrycja IV miejsce 200 grzbietem
  • Marciniak Żaneta VI miejsce 100 dowolnym


GRATULACJE ! WYNIKI