II runda Ligii Młodzików

W II rudzie Ligii Młodzików 12-13letnich, które rozegrano na delfinie udział brali podopieczni Trenera Roberta Bujnowicza z rocznika 96. Kadrę na zawody uzupełnili jeszcze bracia Tosik. Nasi młodsi zawodnicy spisali się dobrze zajmując piątą lokatę w klasyfikacji klubowej. W puktacji indywidualnej piąte miejsce wywalczył Tosik Szymon. Poniżej przedstawiam miejsca medalowe z rywalizacji w poszczególnych konkurencjach:

  • Tosik Szymon zajął I m-ce na 100 klasycznym, III m-ce na 200 zmiennym
  • Bakies Gabrysia r96 zajęła I m-ce na 100 motylkowym

Ponadto w pierwszej szóstce zawodów znaleźli się; Zbrojewska Michalina, Stępień Daniel oraz sztafety damska (Zbrojewska Michalina, Bakies Gabrysia, Marciniak Klaudia, Jasiak Martyna), męska (Tosik Szymon i Jakub, Stępień Daniel, Cichecki Dawid)
Gratulacje
Wyniki