III runda Liga dzieci

III runda Liga Dzieci r97 odbyła się na arenie Startu. Podopieczni Tomasza Kotusa zaprezentowali dobrą dyspozycję przed zbliżającymi się Korespondencyjnymi Mistrzostwami Dzieci 11letnich. W klasyfikacji klubowej uplasowali się na czwartej pozycji. W klasyfikacji punktowej wyników na szóstej pozycji uplasowała się Marciniak Żaneta, a w pierwszej dwudziestce najlepszych wyników znalazły sie ponadto Krawczyk Patrycja, Nowak Ewelina, Stępień Natalia. Poniżej wyróżniamy osoby sklasyfikowane w szóstce poszczególnych konkurencji:

  • Marciniak Żaneta II miejsce 50 dowolnym
  • Krawczyk Patrycja III miejsce 50 grzbietem
  • Nowak Ewelina III miejsce 50 motylkiem, VI miejsce 200 zmiennym
  • Sztafeta Dziewcząt: Wojtaszek Oliwia, Marciniak Żaneta, Nowak Ewelina, Stępień Natalia zajęła III miejsce 4×50 dowolnym
  • Wojtaszek Oliwia V miejsce 50 grzbietowym
  • Stępień Natalia VI miejsce 50 dowolnym
  • Cąbrzyński Damian VI miejsce 200 zmiennym


GRATULACJE !!!
WYNIKI