Korespondencynje Zawody Ogólnopolski

Zakończyły się zawody ogólnopolskie dla dzieci 10 i 11-letnich. Na arenie w Piotrkowie Trybunalskim do rywalizacji stanęło 250 zawodniczek i zawodników z 17 klubów województwa. Oprócz walki o trofea i najlepsze wyniki dodatkowym smaczkiem zawodów były zmagania międzyrocznikowe. Pod względem ambicji i woli walki 10latkowie niczym nie ustępowali starszym i bardziej doświadczonym kolegom. Tak naszpikowane w emocje zawody przyniosły podopiecznym Tomasz Kotusa nowe rekordy życiowe oraz olbrzymią ilość miejsc w pierwszej dziesiątce. Poniżej prezentuje zawodników, którzy uzyskali najlepsze wyniki w rozwinięciu CZYTAJ podaję miejsca w danych konkurencjach:
10-latkowie:

  • Krawczyk Żaneta, Madajska Ewa, Sobczak Kamila, Pinkosz Mateusz, Jędrzejczyk Filip, Twardowska Agata, Michalska Marta

11-latkowie

  • Nowak Ewelina, Krawczyk Patrycja, Cąbrzyński Damian, Marciniak Żaneta, Wojtaszek Oliwia, Stępień Natalia

GRATULACJE!!! WYNIKI