Piątka podbija Niemcy

Bakies Gabrysia, Koziak Piotr, Marciniak Kludia, Zbrojewska Michasia byli reprezentantami województwa łódzkiego na zawodach międzynarodowych w CHEMNITZ. Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza z powodzeniem rywalizowali w Niemczech z tamtejszymi klubami oraz zawodnikami z Czech. Startując po raz pierwszy w karierze na długim basenie uzyskali kilka bardzo wartościowych rezultatów. Nowe rekordy życiowe miały również przełożenie na zajmowane miejsca. Oto jak zaprezentowali się zawodnicy Piątki Konstantynów:

  • Bakies Gabrysia zajęła I m-ce na 200 dowolnym, II m-ce na 100 motylkowym, IV m-ce na 200 zmienna, V m-ce 50 motylkiem
  • Koziak Piotr zajął II m-ce na 200 dowolnym, III m-ce na 200 zmiennym, III m-ce na 100 dowlnym, IV m-ce na 50 dowolnym
  • Marciniak Klaudia zajęła III m-ce na 50 klasycznym, IV m-ce na 100 klasycznym, V m-ce na 200 klasycznym
  • Zbrojewska Michasia zajęła III m-ce na 200 klasycznym, IV m-ce na 50 klasycznym, V m-ce na 100 zmiennym

GRATULACJE !!!