Penta Day

Dziś 03.10 odbyły się zawody dwubojowe na Starcie dla roczników 97-98. Zawodnicy rywalizowali ze sobą na dystansach 50m dowolnym oraz 600m bieg. W imprezie udział brało kilkanaście klubów również spoza województwa łódzkiego. Zgłoszonych do imprezy było blisko 190 zawodników. W inaugurującej imprazie sezonu 2008/2009 UKS Piątka wypadła bardzo pozytywnie. Na basenie w każdej kolejnej serii padały nowe rekordy życiowe. Na bieżnii niejednokrotnie zawodnicy pokonywali swoje słabości.
Rocznik 98

  • IV miejsce zajęła Żaneta Krawczyk
  • V miejsce zajęła Agata Twardowska
  • IX miejsce zajęła Ewa Madajska
  • XIV miejsce zająła Sobczak Kamila


Rocznik 97

  • VII miejsce zająła Marciniak Żaneta
  • XI miejsce zajęła Nowak Ewelina

W zawodach brali również udział podopieczni p.Ani Pogodzkiej z rocznika 99. Na wyróżnienie zasługują Adamus Patrycja i Kacper Sikora.
Gratulacje!!! GALERIA