Miting pływacki w Kaliszu 11.10.2008

III Miting pływacki o puchar prezydenta miasta Kalisza był bardzo udany dla zawodników Piątki Konstantynów. Zwycięstwa indywidualnie, w sztafetach, nowe rekordy życiowe, a w kalasyfikacji punktowej o miano najlepszego zawodnika III-ego Mitingu pływackiego o puchar przezydenda miasta Kalisza – ścisła czołówka. Wśród 357 uczestników z 24 klubów w swoich kategoriach wiekowych najlepiej spisali się:

rocznik 98

 • Zwycięstwo Żanety Krawczyk
 • Madajska Ewa IX pozycja
 • Twardowska Agata XII pozycja
 • Jędrzejczyk Filip XIV pozycja
 • Sobczak Kamila XV pozycja

rocznik 96

 • Gabrysia Bakies II pozycja
 • Zbrojewska Michalina VI pozycja
 • Marcinika Kludia X pozycja
 • Koziak Piotr X pozycja

rocznik 95

 • Tosik Szymon III pozycja
 • Marciniak Paula V pozycja
 • Burska Justyna VIII pozycja

Gratulacje!!! Wyniki Zawodów
Prawdziwie sportowy nastrój stworzyła silna grupa rodziców z konstantynowa (państwo Owczarek, Marciniak, Zbrojewscy, pani Stępień i Jędrzejczyk, panów Bakies, Jasiak, Koziak, Pachla). Dzięki nim III Miting w Kaliszu na długo pozostanie w naszej pamięci :). Zarząd klubu dziękuje za pomoc w przeprowadzeniu zawodów naszym sonsorom Plus Dachy oraz restauracji RELAX.
Zapraszam do działu czytaj Wymieniono w nim wszystkie indywidualne sukcesy oraz zamieszczono linki do zdjęć p Owczarka Zapraszamy