Grand Prix-Puchar Polski w pływaniu

W weekend 25-25 października na Styrskiej odbył się kolejny Puchar Polski w pływaniu. Startowało ponad 400 zawodników i zawodniczek z 60 klubów. Reprezentantami Piątki Konstantynów na zawody z cyklu Grand Prix byli Ania Dawidowicz i Dawid Szwedzki. Oboje zaprezentowali się z dobrej strony uzyskując życiówki i rezultaty zbliżone do życiówek. Poniżej przedstawiamy miejsca wywalczone przez podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza
Ania Dawidowicz

  • VI m-ce na 400 zmiennym
  • VIIm-ce 200 grzbietem
  • IX m-ce 200 zmiennym
  • V m-ce 100 grzbietem
  • VIII m-ce 100 zmiennym

Dawid Szwedzki

  • XVII m-ce na 400 zmiennym
  • XXIX m-ce 200 grzbietem
  • XXVIII m-ce 200 zmiennym
  • XXXVII m-ce 100 zmiennym

Gratulacje!!!
Zapraszamy do galerii i sprawdzenia wyników w rozwinięciu czytaj