Świąteczne spotkanie UKS Piątki

W UKSie nastały święta. Przy wigilijnym stole zebrali się niemalże wszyscy zawodnicy około 100 osób. Gratulacje dla wyróżniających sie młodych sportowców, podziękowania, opłatek, życzenia, występy grupy tanecznej, troszkę ganianego, poszukiwania mikołaja, drobne upominki, konfrontacja najmłodszych, średnich, najstarszych ze soba, wspólna uczta – w bardzo wielkim skrócie wydarzenia z bardzo udanej imprezy zorganizowanej przez członków zarządu rodziców PIĄTKI Konstantynów J.J.Marciniak, B.Sobieraj, G.Gromadzińska, M.Zbrojewski. Na uroczystości pojawiło się również wielu sympatyków Piątki m.in burmistrz p.Henryk Brzyszcz, dyrektor CSiR p.Krystyna Opara, nasi sponsorzy p.Robert Owczarek Plus Dachy, p.Jolanta i Jacek Marciniakowie Restauracja Relax oraz p.Maciek Zbrojewski.
Na zbliżające się świąteczne dni, wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym, a w Nowym Roku wiary w lepsze jutro życzą trenerzy Robert Bujnowicz, Mariusz Wędrychowicz i instruktorzy Ania Pogocka, Tomasz Kotus.
Na deser zdjątka p.Beaty Owczarek Galeria 1 Galeria 2