Finał Penta Day 2008

Bardzo miłą niespodziankę sprawili podopieczni p.Ani Pogockiej oraz Tomasza Kotusa na finale dwuboju. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, osiągając w każdym starcie kolejną życiówkę. A w klasyfikacji punktowej dwuboju bezkonkurencyjna okazała się Żaneta Krawczyk, wygrywając zawody w kategorii 1998 i młodsi. W ogólnopolskich zawodach organizowanych w Centralnym Ośrodku Przygotowań w Spale brało udział ponad 120 zawodników i zawodniczek. Piątkę Konstantynów reprezentowało osmioro zawodników. Wszyscy startowali w najmłodszej kategorii wiekowej. Poniżej prezentuje miejsca zajmowane przez ukesiaków:

  • Krawczyk Żaneta I m-ce
  • Madajska Ewa III m-ce
  • Twardowska Agata IV m-ce
  • Sobczak Kamila XIII m-ce
  • Michałowska Martyna XVII m-ce
  • Adamus Patrycja XXIV m-ce
  • Udalski Paweł XVII m-ce
  • Sikora Kacper XXV m-ce

Gratulacje !!!
Wyniki Zawodów
GALERIA