Zawody Ogólnopolskie zawody rocznika 98 i 99

W Kaliszu odbył się II Miting Pływacki „Szukamy następców Artura Wojdata” dla dzieci 10 i 11letnich. Udział w zawodach brało 336 zawodników i zawodniczek z 18 klubów. Podopieczni duetu trenerskiego Ani Pogockiej i Tomasz Kotusa spisali się bardzo dobrze. Poszczególne konkurencje stały na bardzo wysokim poziomie. Wyniki wśród 10latków powyżej 250 wielobojowych a wśród 11latków powyżej 350, osiągane są przez czołówkę naszego kraju. W trudnych zawodach nasi ukaesiacy niesieni dopingiem państawa Nowackich i Pinkosz oraz p.Owczarek, p.Sikora, p.Gromadzińskiej uzyskali nowe rezultaty życiowe oraz miejsca w pierwszej 10tce:

  • Sztafeta Dziewcząt 4x50m Dowolnym II m-ce: Sobczak Kalmila, Madajska Ewa, Twardowska Agata, Krawczyk Żaneta
  • Krawczyk Żaneta III m-ce 50 grzbietem oraz IV m-ce na 100 dowolnym
  • Madajska Ewa III m-ce 50 dowolnym oraz IX m-ce na 50 klasycznym
  • Sztafeta Dziewcząt IV m-ce 4x50m zmiennym; Krawczyk Ż, Twardowska A, Sobczak K, Madajska E.
  • Sikora Kacper VI m-ce 50 dowolnym oraz VII m-ce 50 grzbietowym
  • Woźniak Dawid VII m-ce 50 klasycznym
  • Rzońca Patrycja VIII m-ce 50 klasycznym oraz IX m-ce 50 grzbietowym
  • Michałowska Martyna IX m-ce 50 klasycznym
  • Sobczak Kamila X m-ce 50 klasycznym
  • Twardowska Agata X m-ce 100zmmiennymn

Gratulacje!!!
W rozszerzeniu GALERIA oraz WYNIKIGALERIA ZAWODÓW w KALISZU
WYNIKI ZAWODÓW