Obozik w Zawoji

Dziś 27.08.2009 zakończył się obóz sportowy dla roczników 98-93. 43osoby prowadziły wakacyjne zmagania w Zawoji. Jedna z najdłuższych miejscowości w Polsce, pięknie położona. Dookoła otaczały Zawoję trzy pasma górskie: Jałowieckie, pasmo Polic i Babiogórskie. Zresztą żadnemu nasza grupa nie okazała litości, czyli w czasie 12-stu dni schodziliśmy każdy metr wyznaczonej trasy przez GOPR. Codziennie odbywały się również zajęcia pod okiem trenerów Mariusza Wędrychowicza, Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa. Jak się okazało pomimo pieszych wycieczek, rozruchów o 7.30, czasem lekko wyczerpujących zajęć sprawnościowych, Nasi podopieczni schodzili z boiska dopiero gdy zapadł zmrok około 20.30. Niezmiernie cieszy żywotności ukaesiaków z Piątki przed zbliżającym się sezonem 09/10. Być może padnie kolejny rekord miejsc w finałach na MP, życzymy wytrwałości w realizacji powyższego celu.

Zapraszam do galerii w rozszerzeniu linki również do zdjęć p.Wędrychowicza
p.s. Dzięki uprzejmości sponsora PLUS – DACHY każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę