Ogólnopolski sprawdzian wszechstronności pływackiej

We wtorek i środę odbyły się zawody pływackie na Jednyce Łódź ul.Czajkowskiego. Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza, rywalizowali o puchar dla najwszechstronniejszego pływaka. Każdy zgłoszony musiał pokonać 100 motylkiem, 100 grzbietem, 100 klasycznym, 100 dowolnym i 400 zmiennym. Reprezentanci Piątki spisali się bardzo dobrze, ustanawiając wiele rekordów życiowych. Wyróżniającą się zawodniczą była Gabriela Bakies, zwyciężczyni 4 z 5 konkurencji w kat. 13 – 14lat. Warto wspomnieć, że w tej kategorii wiekowej startuje obecnie duża liczba bardzo mocny zawodniczek na czele z wielokrotną medalistką MP Kasią Szpuchą, tym bardziej cieszą zwycięstwa wychowanki z Konstatnynowa. Z dobrej strony pokazali się Dawid Szwedzki i Paula Marciniak. Dawid zajmując wiele czołowych miejsc w kat. OPEN otarł się o trójkę najlepszych zawodników Wszechstronności Stylowej, uplasował się na IV miejscu. Paula po świetnych wynikach w drugim dniu wskoczyła, także na IV miejsce w klasyfikacji 13 – 14latków.
Gratulacje!!!
W rozszerzeniu linki do klasyfikacji oraz wyniki konkurencji Lista startowa
Wyniki zawodów