Ogólnopolskie Zawody dzieci w Dwuboju Spała 2009

W Spale rozegrano finał zawodów dwubojowych dla dzieci 10-11letnich. Do Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich ściągnęły klubu z całego kraju. Zresztą była to ostatnia impreza z cyklu Penta Day, do której rozegrano wcześniej trzy eliminacje. Do finałowych zawodów delegowano najlepszych zawodników wśród, których Piątkę Konstantynów reprezentowały w 10latkach Adamus Patrycja, Michałowska Martyna, Rzońca Patrycja podopieczni trener Anny Pogockiej oraz w 11latkach Owczarek Karolina, Madajska Ewa, Krawczyk Żaneta, Michalina Stasiak, Sobczak Kamila podopieczne trenera Tomasza Kotusa. Spośród 130 uczestników imprezy najwyżej sklasyfikowane zostały:

10latki

  • Martyna Michałowska X m-ce
  • Patrycja Adamus XI m-ce

11latki

  • Krawczyk Żaneta IV m-ce
  • Madajska Ewa VI m-ce
  • Sobczak Kamila XI m-ce

Gratulacje!!!
Wyniki już dostępne w rozszerzeniu zdjęcia zawodów
P.S. Szczególne podziękowania dla państwa Owczarków za pomoc w dojeździe na zawody

Zarząd UKS Piątki Konstantynów wraz ze sponsorami PLUS DACHY i Restauracją RELAX mają przyjemność zaprosić na

spotkanie mikołajkowe 12 grudnia o godz 11.00 do MOK-u

yniki zawodów
Zdjęcia z zawodów Penta Day Spała aut.R.Owczarek