MAMY OLIMPIJCZYKA PIĄTKI KONSTANTYNÓW!?

Krzysztof Staszak wychowanek UKS Piątki Konstantynów, reprezentant Polski w Pięcioboju Nowoczesnym, został oficjalnie powołany do ścisłej kadry A przygotowującej się na OLIMPIADĘ w LONDYNIE 2012. Obecnie Krzysztof jest studentem AWF Warszawa, a od dwóch lat trenuje w klubie Legia Warszawa
To nie jedyna bardzo dobra wiadomość. W niedzielę 6 grudnia z rąk starosty Pabianickiego Krzysztofa Habury, Przewodniczącego Rady Powiatu Floriana Wlaźlaka oraz Pełnomocnika Zarządu Powiatu Pabianickiego Magdaleny Werstak, trenerzy UKS Piątka Mariusz Wędrychowicz i Robert Bujnowicz odebrali wyróżnienia „za pracę trenerską na rzecz młodzieży osiągającej wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym oraz godne reprezentowanie Powiatu Pabianickiego”. Oprócz trenerów wyróżnieni zostali także zawodnicy UKS-u Zbrojewska Michalina, Bakies Gabriela, Szwedzki Dawid i Ania Dawidowicz, którzy mogą poszczycić się największymi sukcesami sportowymi w 2009 rok. Warto wspomnieć, że z naszego miasta oprócz reprezentantów i opiekunów Piątki, doceniono tylko ciężarowców z K.S. Włokniarz. Najbardziej cieszy fakt, że coraz częstsze wyróżnienia, gratulacje i uznanie w środowisku nie tylko pływackim, większe zainteresowanie naszym klubem przez media, świadczą o dobrej kondycji Piątki z Konstantynowa Łódzkiego.

Zdjęcie wyróżnionych – kliknij