Sławny trener w Konstantynowie

W UKS Piątka wciąż dzieje się coś nowego, ale to zaleta każdej dynamicznie rozwijającej się sekcji sportowej. Zawodników i młodych trenerów naszego klubu spotka niespodzianka w postaci współpracy z Andrzejem Szarzyński. To słynny szkoleniowiec z Wiednia, który w swojej karierze trenerskiej wychował sześcioro Olimpijczyków. Najbardziej znanym pływakiem kształconym przez trenera Szarzyńskiego był Markus Rogan. Odwiedziny nastąpią w pierwszym tygodniu ferii 13-20 luty, a poświęcone będą nauczaniu i doskonaleniu techniki oraz kształtowaniu cech motorycznych. W zajęciach na pływalni CSiR będą brać udział chętni sportowcy z zaprzyjaźnionych klubów. Dodatkowo 19 lutego odbędzie się seminarium trenerskie, poświęcone wielu zagadnieniom z zakresu szkolenie wyczynowego.