Zimowe Mistrzostwa Polski 15latków

W Katowicach rywalizowali najlepsi 15latkowie. Dla zespołu Piątki Konstantynów były to bardzo udane zawody. Podopieczne trenera Mariusza Wędrychowicza wywalczyły dwa BRĄZOWE MEDALE. Na podium dwukrotnie stawała Justyna Burska w konkurencjach 200 dowolnym oraz 800 dowolnym, dla której były to pierwsze medale Mistrzostw Polski. Na 400 Justyna uplasowała się tuż za podium. Na wszystkich dystansach losy medalowe ważyły się do ostatnich metrów. Pozostałe reprezentantki Konstantynowa, Marta Gruszczyńska i Aleksandra Cichecka pływały w granicach swoich rekordów życiowych. Marta poprawiając życiówki na 400 zmiennym wywalczyła XXVIII m-ce i na 200 motylkowym XXV m-ce. Ola plasowała się na XXX M-cu na 200 zmiennym oraz dwukrotnie na XXXII m-ce 50 i 100 klasycznym
Zapraszam do rozszerzenia, w którym znajdziecie link do wynikówLista startowa
Wyniki