Mistrzostwa Klas III-ch – III runda

22-ego w Skierniewicach odbyła się runda kończąca zmagania drużynowe klas III-ch w województwie łódzkim. Ostatnia runda okazała się bardzo udana dla UKS Piątki Konstantynów. Podopieczni trener Ani Pogockiej wskoczyli drużynowo na czwartą lokatę spośród 12 ekip. Warto wspomnieć, że zawodnicy z Konstantynowa zajmowali po drugiej rundzie piąte miejsce ze stratą dziewięciu punktów do SP 149 (-IV m-ce), tym większe gratulacje za walkę do końca. Klasyfikacja medalowa przedstawia się następująco 1-1-4. Największą niespodziankę sprawiła Patrycja Romanowska wygrywając 100 grzbietowym. Jednocześnie jest to pierwszy złoty krążek wywalczony przez grupę z rocznika 2000. Poniżej medaliści III-rundy:

• Patrycja Romanowska I m-ce 100 grzbietem oraz VI m-ce 100 dowolnym
  • Kamil Piotrowicz II m-ce 100 zmiennym oraz III m-ce 100 dowolnym
  • Jakub Kraska III m-ce 50 motylkowy oraz III m-ce 100 zmiennym
  • Sztafeta chłopców III m-ce 4×50 zmiennym w składzie:Robert Cierpikowski, Jan Majewski, Jakub Kraska, Kamil Piotrowicz

Na miejscach punktowanych znaleźli się:

• Sznej Julia IV m-ce 100 grzbietem oraz VIII m-ce 100 dowolnym
  • Robert Cierpikowski IV m-ce 100 grzbietem oraz XI m-ce 100 dowolnym
  • Jan Majewski V m-ce 100 klasycznym oraz V m-ce 100 zmiennym
  • Sztafeta dziewcząt V m-ce 4×50 zmiennym w składzie: Sznej Julia, Derfla Aleksandra, Oliwia Andrzejewska, Patrycja Romanowska
  • Oliwia Andrzejewska VI m-ce 100 zmiennym oraz IX m-ce 100 grzbietem
  • Derfla Aleksandra XI m-ce 100 klasycznym
  • Jakub Szwedzki XII m-ce 100 klasycznym
  • Kuśmierczyk Piotr XIV m-ce 100 zmiennym
  • Sztafeta Dziewcząt XII m-ce 4×50 zmiennym w składzie: Rosiak Ala, Bombrych Asia, Wrzesińska Monika, Szwarc Gabrysia
  • Sztafeta chłopców XIII m-ce 4×50 zmiennym w składzie: Jan Staniek, Jakub Szwedzki, Piotr Kuśmierczyk, Sochacki Mateusz

GRATULACJE !!!
W rozszerzeniu wynikiWyniki