Ogólnopolskie korespondencyjne zawody dzieci 10-11lat

Świetnie spisali się zawodnicy UKS Piątka Konstantynów na Ogólnopolskich Korespondencyjnych zawodach dzieci rozgrywanych w Aleksandrowie. Podopieczni trener Ani Pogockiej wywalczyli 11 krążków (3-4-4). Bezwzględnie najlepszą zawodniczką okazała się Martyna Michałowska(zdj.), która zdominowała styl klasyczny wśród 11latków. Klasyfikację punktową wygrała za dystans 200m popularną żabką. Do dwóch złotych medali dołożyła brąz na 200m grzbietowym. Spośród młodszych bardzo dobrze spisała się Patrycja Romanowska, która okazała się prawdziwą multimedalistką sięgając po krążek w każdym starcie. W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę Patrycja zajęła trzecią lokatę. Zdobyła I m-ce 100grzbietem, dwukrotnie II m-ce 100 dowolnym oraz 200 grzbietem oraz III m-ce 50 dowolnym. Równie dobrze wtórował jej Kamil Piotrowicz, który wywalczył trzy krążki, a w klasyfikacji punktowej uplasował się na IV m-cu. Dwukrotnie zdobył srebro na 200 grzbietem i 50 dowolnym oraz zajął III m-ce na 100 zmiennym. Ponadto w wyróżnionej szóstce poszczególnych konkurencji znaleźli się: Patrycja Rzońca, Jakub Kraska, Majewski Jan, Sznej Julia, Robert Cierpikowski. Gratulacje również dla pozostałych zawodników za rekordy życiowe. Czekamy na oficjalne podsumowanie i zestawianie wszystkich okręgów przez PZP.
GRATULACJE!!!
Galeria w rozszerzeniu
Wyniki na żywo w rozszerzeniuWyniki
Klasyfikacja Punktowa
Wyniki na żywo