Główne Mistrzostwa Polski

W głównych Mistrzostwach Polski podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza wywalczyli trzy finały. W walce o medale uczestniczyła Ania Dawidowicz. Ostatecznie zajęła VIII-ą lokatę na 400 zmiennym. Dawid Szwedzki uplasował się na XIV-tym miejscu, w tej samej konkurencji. Dużą niespodziankę sprawiała Justyna Burska, będąc najmłodszą w ekipie z Konstantynowa, sklasyfikowana została na 800m na XVI m-cu. Justyna debiutując na Głównych Mistrzostwach Polski, jest pierwszą rodowitą konstantynowianką startującą na najważniejszej seniorskiej imprezie pływackiej. Gratulacje!!! Z niecierpliwością czekamy na Mistrzostwa rocznikowe

Zarząd klubu UKS Piątka Konstantynów zaprasza zawodników, rodziców oraz sympatyków pływania na piknik kończący sezon 2009/2010. Spotykamy się nad stawami 13-ego, od 15ej start. Jak co roku rodzice, babcie i dziadkowie nie zapomnijcie sportowego obuwia. W zeszłym roku fantastycznie smakowały państwa wypieki, dlatego w tym roku liczymy na jeszcze więcej kulinarnych rozmaitości:).

W rozszerzeniu link do wyników oraz link do telewizyjnej relacji z Mistrzostw PolskiWyniki
Video LIVE