Mistrzostwa Polski 15 i 16 latków

W weekend 9-11 lipca w rywalizacji na Mistrzostwach Polski w Gorzowie i Oświęcimiu uczestniczyła UKS „Piątka” Konstantynów. Do reprezentacji powiatu pabianickiego, spośród podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza desygnowani zostali: Justyna Burska na MP15latków i Dawid Szwedzki na MP16latków. Bardzo udany występ zanotował Justyna która zdobyła dwa medale SREBRO na 400 dowolnym oraz BRĄZ na 800 dowolnym. Do obu krążków dołożyła IV m-ce na 200 dowolnym. SukcesJustyny potwierdza przynależność do najlepszych kraulistek w roczniku. Warto nadmienić, że są to kolejne mistrzostwa gdzie Justyna zajmuje miejsca na podium (na zimowych zdobyła dwa brązowe medale).
Nowe rekordy życiowe nie przyniosły Dawidowi upragnionego medalu. Podczas mistrzostw dwukrotnie rywalizował w finałach A ostatecznie zajmując VI m-ce na 400 zmiennym oraz VIII m-ce na 100 klasycznym. Dawid wywalczył także XIV m-ce na 100 grzbietowym
Gratulacje!!!
Wyniki oraz galeria w rozszerzeniu
Oczekujemy jeszcze jednego występu Ani Dawidowicz na olimpiadzie młodzieży za dwa tygodnieMP Justyny 2010r w obiektywie RB

Justyna Burska – 200, 400, 800 dowolnym
Wyniki 15 latków

Dawid Szwedzki – 400zmiennym, 200 klasycznym, 100 grzbietem oraz 100 klasycznym
Wyniki 16 latków

W najbliższy weekend będą rywalizować na Mistrzostwach Justyna Burska i Dawid Szwedzki. Trzymajmy kciuki za podopiecznych trenera Mariusza Wędrychowicza. W rozszerzeniu skrót do wyników na żywo oraz rozstawienie konkurencji
I dzień zakończył się troszkę pechowo dla Justyna IV m-ce, Dawid uplasował się na VI m-cu.
II dzień SREBRO JUSTYNY na 400 dowolnym
III dzień dziś również zapowiada się walka o medale Justyna 800 dowolnym Dawid 100 klasycznym. Trzymamy kciuki!!