Ogólnopolski Sprawdzian wszechstronności pływackiej

Ogólnopolski Sprawdzian wszechstronności pływackiej odbył się na arenie Jedynki Łódź. Każdy zawodnik i zawodniczka startowali we wszystkich konkurencjach. Najwyższa suma punktów wielobojowych za poszczególne starty oznacza zwycięstwo w klasyfikacji. Bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza. W kategorii OPEN zwyciężył Dawid Szwedzki a w kategorii do 14lat zwyciężyła Gabrysia Bakies. Dodatkowym smaczkiem jest występ pozostałych koleżanek Gabrysi tzn.: Milena Karpisz, Michaliny Zbrojewskiej, Eweliny Nowak, Pauliny Bednarek, Jasiak Martyny, które uplasowały się w klasyfikacji generalnej w pierwszej dziewiątce zawodów. Dobry występ zanotowała również Marta Gruszczyńska, w kategorii 15lat i starsi zajęła V m-ce. Gratulacje!!!
W rozszerzeniu wyniki z zawodówwyniki
Klasyfikacja Generalna