Memoriał T.Sławeckiego

W weekend na Starcie odbył się Memoriał T.Sławeckiego. Na starcie pojawili się zawodnicy z blisko 20 klubów Polski, Czech oraz Niemiec. UKS Piątkę reprezentowali podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Anny Pogockiej. Zdobycz medalowa przedstawia się następująco 4 złote, 3 srebrne, 3 brązowe. Złote medale zdobywali Justyna Burska 100 dowolnym, 200 motylkowym oraz Dawid Szwedzki 200 grzbietem, 200 klasycznym. Srebrne i brązowe krążki zdobywali ponownie Justyna z Dawidem oraz Milena Karpisz i Michalina Zbrojewska. W klasyfikacji najlepszych zawodników cała czwórka plasował się w ścisłej czołówce. Dawid II m-ce, Justyna IV m-ce w kat.15-16lat, Milena II m-ce, Michalina III m-ce w kat 13-14lat. Na wyróżnienie zasługują także Marta Gruszczyńska, Bednarek Paulina, Nowak Ewelina, które bardzo dobrze spisały się na swoich koronnych dystansach. Ostatecznie zajmowały miejsca tuż za podium w silnie obsadzonych konkurencjach.
Gratulacje!!!
W rozszerzeniu wyniki zawodów oraz klasyfikacja najlepszych zawodnikówWyniki
Zestwienie najlepszych zawodników