Wyróżnienie w Powiecie

W Młodzieżowym Domu Kultury w Pabianicach przedstawiciele władz powiatu pabianickiego (Krzysztof Habura starosta pabianicki, Florian Wlaźlak przewodniczący rady powiatu pabianickiego, Magdalena Werstak członek zarządu powiatu pabianickiego, Zbigniew Dychto prezydent Pabianic, Andrzej Kurzawski radny powiatu pabianickiego oraz przewodniczący komisji oświaty i sportu) wręczyli sportowcom, trenerom i działaczom sportowym z powiatu pabianickiego nagrody finansowe i wyróżnienia za wysokie osiągnięcia we współzawodnictwie sportowym. Wśród nagrodzonych nie zabrakło przedstawicieli UKS „Piątka”. Przypomnijmy, że w sezonie 2009/2010 zdobyliśmy 13 medali rocznikowych Mistrzostw Polski. Wyróżnienie otrzymali:

Trenerzy
Mariusz Wędrychowicz
Robert Bujnowicz
Anna Pogocka
Zawodnicy i zawodniczki:
– Gabriela Bakies
– Justyna Burska
– Milena Karpisz
– Anna Nita
– Dawid Szwedzki
– Michalina Zbrojewska
– Martyna Michałowska