Dwa Puchary dla zawodników Piątki

Bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza w trzeciej ostatniej rundzie Ligii Młodzików. Milena Karpisz oraz Michał Pierzyński otrzymali puchar dla najlepszej i najlepszego zawodnika Ligii na sezon 2009/2010 w województwie łódzkim. Na arenie MKS Trójki piątka reprezentantów Piątki Konstantynów wywalczyła osiem medali 4 złote, 3 srebne, 1 brązowy. Krążki wywalczyli Milena Karpisz dwa złote 100 klasycznym, 200 dowolnym, Pierzyński Michał wygrał 100 klasycznym oraz zajął II m-ce 200 dowolnym, Nita Annazwyciężyła na 200 grzbietem oraz zajęła II m-ce 50 dowolnym, Nowak Ewelina uplasowała się II m-cu 200 grzbietem. Brązowy medal wywalczyła sztafeta dziewcząt: Milena Karpisz, Nita Anna, Ewelina Nowak, Natalia Stępień na dystansie 4×100 zmiennym. W klasyfikacji klubowej Piątka zajęła IV m-ce w województwie.
Gratulacje!!!
Wyniki w rozszerzeniuWyniki
Klasyfikacja na najlepszego zawodnika
Klasyfikacja klubowa