Drużynowe Mistrzostwa Łodz

Na starcie drugiej rundy Drużynowych Mistrzostw Łodzi pojawiło się 15 ekip z województwa. W tej klasyfikacji podopieczne trener Anny Pogockiej spisały się bardzo dobrze, plasując się na wysokiej IV-ej pozycji. Drużynę z Konstantynowa reprezentowały zaledwie 4 zawodniczki: Twardowska Agata, Owczarek Karolina, Sobczak Kamila, Krawczyk Żaneta, tym większe brawa za zespołowy wynik. Podczas dwudniowych zawodów dziewczęta najlepiej spisały się w sztafetach. Zarówno 4×100 dowolnym jak i 4×100 zmiennym zawodniczki z Piątki ukończyły na III m-cu. Indywidualnie dziewczęta klasyfikowane był głównie na miejscach 4-6.
Wyniki drużynowych mistrzostw 12latków oraz klasyfikacje drużynowe i indywidualne w rozszerzeniuWyniki
Punktacja indywidualna