Piątka w Saint Dizier oraz MP Masters

Troje reprezentantów Piątki Konstantynów brało udział w Drużynowych Mistrzostwach Francji. Walczyły o punkty w ekipie z Saint Dizier. Do udziału, za zgodą Polskiego Związku Pływackiego zaproszone zostały Ania Dawidowicz, Gabriela Bakies oraz Justyna Burska. Wszystkie dziewczęta są podopiecznymi trenera Mariusza Wędrychowicza. Spisały się bardzo dobrze uzyskując czasy w granicach rekordów życiowych. Oczywiście w każdej konkurencji zajmujmowały jedno z czołowych miejsc czym przyczyniły sie do zwycięstwa zespołu z Saint Dizier w eliminacjach do pierwszej ligii.
Gratulacje!!

Mistrzostwa Polski Masters w Mławie zakończyły się w niedzielę 14.11. Piątkę Konstantynów reprezentował Tomasz Kotus na dystansach 50 i 100 motylkowym oraz 200 i 400 zmiennym. Z czterech startów padły trzy rekordy życiowe oraz dwa krążki srebro 100 motylem i brąz na 400 zmiennym. Gratulacje!!
Skrót do wyników w rozszerzeniu. ZapraszamWyniki MP Masters