Spotkanie ze starostą

W środę, 17 listopada Starosta Pabianicki Krzysztof Habura spotkał się z trenerem Robertem Bujnowiczem oraz zawodnikami Uczniowskiego Klubu Sportowego „Piątka” z Konstantynowa Łódzkiego. Otrzymali oni wyróżnienia i nagrody za wysokie osiągnięcia sportowe we współzawodnictwie krajowym.
Młodzi pływacy do tej pory zdobyli już 12 medali Mistrzostw Polski (1 złoty, 2 srebrne, 9 brązowych). Wśród nich jest Gabriela Bakies złota medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu stylem motylkowym na 200 metrów i Milena Karpisz poczwórnie złota i potrójnie srebrna medalistka Mistrzostw Polski. Wśród wyróżnionych znaleźli się również Martyna Michałowska, Zbrojewska Michalina, Burska Justyna oraz Dawid Szwedzki

Trzymamy kciuki ze dobre występy w Gran Prix Polski w weekend 20-21 listopada, które odbędą się w Łodzi na ul. Styrskiej. Piątkę reprezentować będą podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza: Michalina Zbrojewska, Gabrysia Bakies, Daiwdowicz Ania Burska Justyna oraz Dawid Szewdzki
Link do aktualności powiatowych oraz do wyników GRAN PRIX Polski w rozszerzeniuLink
Wyniki Grand Prix
Starty naszych zawodników
Justyna Burska 800, 400, 200 dowolnym
Dawidowicz Ania 400 zmiennym 200 i 100 grzbietem
Michalina Zbrojewska 400 zmiennym 200 i 100 klasycznym
Gabriela Bakies 400 zmiennym 200 i 100 motylkiem
Dawid Szewdzki 400 zmiennym 200 grzbietem 100 klasycznym