Mistrzostwa Klas II-ch

27.11 odbyły się w Tuszynie Mistrzostwa Klas KL II-ch. Była to pierwsza możliwość rywalizacji, dzieci urodzonych w 2002r w województwie łódzkim na arenie pływackiej. Jak zawsze zawodnicy pokazali swoje umiejętności w konkurencjach 25m grzbietem i 25m dowolnym. Brali w nich udział zawodnicy Piątki Konstantynów- (zdj. Marysia Patora, Oliwia Błaszczyk, Julia Ufnalska, Wiktoria Jasiaczyk, Martyna Augustyniak, Ewa Pydyszewska, Ada Rozberg, Jakub Zakrzewski, Lidia Lizak, Adrian Wencel, Filip Turek, Agnieszka Tuczek, Tatiana Dąbrowska, Natalia Adamus, Michał Błochowski, Dawid Wysocki, Paulina Gotlib). Podopieczni trenera Tomasza Kotusa w 100% ustanowili nowe rekordy życiowe. Każdy reprezentant UKS-u pokazał podczas wyścigu charakter, ambicje, wolę walki, czym rozgrzał do czerwoności kibiców Konstantynowa. W ocenie opiekuna grupy oraz rodziców czyli najwytrwalszych fanów:) to był bardzo udany debiut kariery sportowej.
GRATULACJE!!!
Podziękowanie dla wszystkich rodziców biorących udział w organizacji dzieci podczas zawodów
wyniki rozszerzeniu kliknij!!!Wyniki